Maria Bonita

ABOUT THE CLUB

Clubers Union

Vajzat

6.svg
EVENTE

Rezervoni tani, nje nate ne prive ne clubin tone do ju bejne te perjetoni nje mix mes kercimit, luksit, dashurise dhe erosit. Pasi balerinat tona te mbarojne pune me ju do jeni nje njeri i ri dhe do deshrioni te rivini sa me shpejt ti takoni ato.

4.svg
Bachelor Party

Të parët në rajon me risi në botën e stripit, Maria Bonita Strip club vjen më pranë jush duke ju ofruar një shërbim class dhe të kontrolluar për ta bërë festen tuaj të paharrueshme.

2.svg
KENAQESI

Klubi më i mirë i Striptizmit në Shqipëri,ku performojnë balerinat më të mira të Ballkanit.Privatesia ruhet 100% dhe mos harroni:"What happens at Maria Bonita, stays at Maria Bonita".

5.svg
PRIVATE ROOM

Shfaqe ne dhome private.

3.svg
DITELINDJE

Beheni ditelindjen tuaj te paharueshme ne Clubin Maria Bonita.

1.svg
SHERBIM VIP

Sherbim VIP per klientet VIP te Clubit.

DATAT

EVENTET

Saturday Party

Kaloni një të shtunë ndryshe në ambjentet tona

Na kontaktoni më poshtë për të mos humbur tavolinën tuaj të preferuar

E Diela e Relaksit

Mos humbisni rastin për tu relaksuar një natë para fillimit të një jave të lodhshme pune

REZERVO TAVOLINE

Kliko mbi tavoline qe te shkoni tek Form Page per te rezervuar !

They Say

Maria Bonita Club

The best place to have fun in albania

Bes Kallaku

Maria Bonita Club

If you never been here you should try !

Stine

Highly Recommend!

Most luxurious place in Balkan. Don't miss it must visit.

John Alite